Pvpserverler.Gamerzfun.Com - Online Games ve Paylaşım Forumu

Mt2,mtn2,knight,KO,Sro,Silkroad,Wr,Hack,Warrock,Cs,Counter Strike,1299,Koxp,Hile,Multihack,Oto,Yang,Exp,knight online pvpserver,silkroad pvp,private serverler,Vps Serverler,Hamachi,Char Soyma,Oyun,FPS,RPG,Simülasyon,Serial,Şifre,Yama,Trainer,İpucu,Anlatım

AnasayfaSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

1823 Trade Hack Bu Yazıyı Dikkate AL Hack Yeme SAkın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hıyarlı Baba
Usta Üye
Usta Üye

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 707
Rep Puanı Rep Puanı : 77877
Rep Gücü Rep Gücü : 46
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/06/10

MesajKonu: 1823 Trade Hack Bu Yazıyı Dikkate AL Hack Yeme SAkın   Çarş. Haz. 30, 2010 5:29 pm

BiLmem Kimin BiLip Kimin BiLmedigini Ama Ben Bir Tek Sey BiLiyorum MiLLet +7 Dark Vane Gitti İtemin Gitmesi Umrumda Olmaz Ama Benden dw+7 Gider Baskasından İron neck Gider +9 Shard Gider Vb İtemLer Gider YAzık Olur
GeLelim Trade Hack'e Arkadaslar İtem Takas Etmek İstiyorsunuz O kişiye Trade Atıyorsunuz İteminizi Koyuyorsunz Karsı Tarafta İtem Koyuyo Siz Karsı Tarafın İtemini Görünce ''Trade Ok'' Yapıyorsunuz Ama Karsı Taraf O Tradeye Koydugu İtemi Geri ÇekebiLiyor Yani Oraya Koymamış Gibi Yapabiliyor Program Sayesinde Ama Bizim Pc De Hala İtem Tradede Gözüküyor ''Trade Ok'' Yapınca İse Bizim İtem Karsı Tarafa Gidiyor Hepsi Bu Kadar ...

Arada Sırda Bazı DengesizLer DerLer Öle Bise Yok Trade Hack Nası OLur
OnLarada Burdan Bi Lafım Var ''Yiyince AnLarsınız''

Olum Sen Gerizekalı Mısın?

1823 Trade Hack Bu Yazıyı Dikkate AL Hack Yeme SAkın
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trafik Yazılı Çalışma Soruları ve Cevapları
» Coğraya Yazılı Çalışma soruları ve Cevapları
» SÜPER MSN YAZILARI!
» DİŞ/DİŞ SAĞLIĞI