Pvpserverler.Gamerzfun.Com - Online Games ve Paylaşım Forumu

Mt2,mtn2,knight,KO,Sro,Silkroad,Wr,Hack,Warrock,Cs,Counter Strike,1299,Koxp,Hile,Multihack,Oto,Yang,Exp,knight online pvpserver,silkroad pvp,private serverler,Vps Serverler,Hamachi,Char Soyma,Oyun,FPS,RPG,Simülasyon,Serial,Şifre,Yama,Trainer,İpucu,Anlatım

AnasayfaSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Knight Online premiumsuz giriş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hıyarlı Baba
Usta Üye
Usta Üye

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 707
Rep Puanı Rep Puanı : 78765
Rep Gücü Rep Gücü : 46
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Knight Online premiumsuz giriş   Çarş. Haz. 30, 2010 6:12 pm

Bildiğiniz gibi knight online’a girmek için Premium gerekiyor.Görünüşe bakılırsa bu oyunu premiumsuz oynayamayacağız.Oyuna girebilmek için ya sabahın köründe kalkıp bilgisayarı açmak ya da gece charımızı kasmak lazım.K2’nin yeni patch’i (saçmalığı) key pad bizim eski yöntemlerle oyuna girmemizi engelliyor.Önceden seri Mouse-klavye hareketleriyle oyuna girebilme yönteminin benzerini buldum
-
Evet işte başlıyoruz.Önce ekranımızın üzerinde sürekli kalacak bir programa ihtiyacımız olacak.Bence görev yöneticisiyle yapın daha kolay oluyor.Bunu yapabilmek için messengerin araçlar sekmesindeki her zaman üsteyi işaretleyin (İşaretliyse bırakın).Şimdi CTRL+ALT+DEL’e basarak görev yöneticisini başlatın.görev yöneticisini sürükleyerek ekranın soluna getirin orda kalsın ihtiyacımız olacak.Şimdi KnightOnline.exe’yi çalıştıralım.ID ve pass girdikten sonra server sayfasına gelelim.Şimdi burası çok önemli zaten giriş için buradaki söylediklerimi eksiksiz ve çok hızlı yapmanız lazım.Ben ronarkta oynuyorum o yüzden ronark serveri üzerinden anlatıcam.Şimdi ronarka tıklıyorum.(görev yöneticisinin ekranda olması lazım değilse ALT+TAB ile ekrana getirin).Ronark2’ye iki kez tıkladım ve key pad çıktı ekranıma.Key pad’e bir sayı giriyoruz.Sonra tekrar ilk kez tıkladığımız ronark yazısına tıklıyoruz.Ve şimdi burası çok önemli Confrim yazısına tıklıyoruz ve çoook hızlı bir şekilde görev yöneticisine tıklıyoruz.Korkmayın şimdi bir lag oluştu ve “Connecting.Please wait” yazısı ekranımıza geldi.Merak etmeyin bu yazı hep ekranda kalacaktır ama şimdi asıl yere geldik 2 sn yazıyı bekledıkten sonra tekrar knightın üstüne tıklayın ve yine çok hızlı görev yöneticisine tıklayın.sürekli bunu yapın.Ta ki sizi alana kadar.BURADAKİ AMAÇ:Sizin bilgisayarınızla knight online arasındaki internet ağında bir lag oluşturmak.Bunu yaptığınızda knight sizi 10-15 kez servere denemiş gibi görüp servere alıyor.

GERÇEKTEN İŞE YARIYOR DİMİ
BEN BU YÖNTEMLE OYUNA GİRİYORUM

Olum Sen Gerizekalı Mısın?

Hıyarlı Baba
Usta Üye
Usta Üye

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 707
Rep Puanı Rep Puanı : 78765
Rep Gücü Rep Gücü : 46
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Geri: Knight Online premiumsuz giriş   Çarş. Haz. 30, 2010 6:12 pm