Pvpserverler.Gamerzfun.Com - Online Games ve Paylaşım Forumu

Mt2,mtn2,knight,KO,Sro,Silkroad,Wr,Hack,Warrock,Cs,Counter Strike,1299,Koxp,Hile,Multihack,Oto,Yang,Exp,knight online pvpserver,silkroad pvp,private serverler,Vps Serverler,Hamachi,Char Soyma,Oyun,FPS,RPG,Simülasyon,Serial,Şifre,Yama,Trainer,İpucu,Anlatım

AnasayfaSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

bilgisayarınızı kapatın metin2 de pazarınız açık kalsın

YazarMesaj
Big-sPideR
Aktif Üye
Aktif Üye

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 127
Rep Puanı Rep Puanı : 70443
Rep Gücü Rep Gücü : 25
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 11/06/10

MesajKonu: bilgisayarınızı kapatın metin2 de pazarınız açık kalsın   Paz Haz. 13, 2010 2:47 am

simdi asagıda verecegim lınkteki programı açıp metin 2 ye girin ve ardından pazarınızı kurun kurduktan sonra metin 2 yi alta indirip bigisayarı kapat a tıklayıp karsımıza gelecek 3 seçenek gelır klavyede shift tusuna basılı tutun ve orada beklemede olan tus hazırda beklet olacaktır ona tıklayın ve bilgisayarınız kapanır eger shift e bastıgınızda hazırda beklet çıkmıyor ise

Sunları Yapınız ====> (xpye gore anlatıyorum ) denetım masası - performans ve bakım - güç seçenekleri - hazırda beklet - ve orada hazırda bekletmeyı etkınleştir bosluguna tıklayın ve artık shifte bastıgınızda hazırda beklet çıkar .

Link
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

bilgisayarınızı kapatın metin2 de pazarınız açık kalsın
1 sayfadaki 1 sayfası